• Success Flow
Success Flow

NELER YAPIYORUZ ?


Bizler, kuruluşların başarılı bir şekilde uluslararası hale gelmesine ve erişimlerini genişleterek pazarlarından daha fazla gelir elde etmelerine yardımcı oluyoruz.
Success Flow, yurtdışındaki tüm süreçler için iş ortağınızdır. Küresel uzmanlığı yerel bilgilerle entegre ederek, yaptığınız işi başarıya götüren en iyi çözümü sizlere sunuyoruz.
Merkezi İstanbul'da bulunan uluslararası ekibimiz, size geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.


Success Flow Hizmetleri

ULUSLARARASI PAZAR ARAŞTIRMASIHedef denizaşırı pazarların sistemini anlamak, markanızın ve kuruluşunuzun bu pazarlarda değer yaratma ve yakalama yeteneğinin anahtarıdır.

Çoğu şirketin yetersiz kaldığı yer ise, uluslararası pazar araştırmasından bilgi elde edebilmektir.

Bizim yardımımızla, yeni pazarlarda bulunan fırsatları göreceksiniz.

STRATEJİK TAVSİYEAçıkça anlaşılmamış stratejiler ve hedefler olmadan iç piyasanın ötesinde büyümek riskli bir girişim olabilir.


Bir markayı küreselleştirmenin ikilemini yönetmek belirsizliklerle dolu olsa da doğru stratejik tavsiye ve yerinde yardımla sürdürülebilir bir uluslararası iş kurarken hedeflerinizi gerçekleştirme şansınız oldukça yüksektir.

 Uluslararası strateji danışmanlığımızın pazarlarınızı genişletmenize nasıl yardımcı olabileceği konusunda bizimle konuşabilirsiniz.
Success Flow Services
Success Flow Services

İDARİ YÖNETİMYeni pazarlarda size yasal, idari ve finansal danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Her ülkede bulunan yerel uzmanlarımızın yardımıyla, yeni bir şirket kurmak artık daha kolay.ORTAK BULMAKKuruluşunuzun varlığını ve/veya yeteneklerini büyütmek için uygun iş ortağıyla işleri birleştirmek genellikle doğru bir stratejidir.

İhtiyacınız olan uygun iş ortağını bulmanızda size yardımcı oluyoruz , örneğin; bayilik veren nitelikli yatırımcı, bayilik veren kişi, ortak girişimci veya bir yatırımcı olabilir.


Success Flow Hizmetleri
Success Flow Hizmetleri

YAYILMA YÖNETİMİMarkanın bölge ve müşteri profili açısından beklentilerini belirlemek, yayılma yönetiminin ilk adımıdır.

Success Flow, danışmanlık verdiği firmaların personel yapısını ve alış-satış sistemlerini ele alarak müşterilere ulaştırılacak ürün ve hizmetlerin dolaşım kanallarını düzenler.

Bayiler, satıcılar, distribütörler vb. ekonomi oyuncularını birbirleri ile ilişkilerini gözeterek firmaları dağıtım kanalları konusunda yönlendirir.

FARKLI İŞ KÜLTÜRLERİNDEKİ BOŞLUĞU DOLDURUNGünümüzün en önemli zorluklarından birisi çalışma ekiplerinin ve tedarik zincirlerinin mesafe olarak ayrışmasıdır. Success Flow bu sorun için çözüm üretir.


Success Flow, tüm kademelerde uluslararası bir etki yaratmanıza yardımcı olur.

Bizler, çevreyi, bağlamları ve kültürel farklılıkları anlama ilkesi üzerinde çalışmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin diğer kültürlerdeki iş davranışlarını şeffaf bir şekilde tanımasına, saygı duymasına ve bağdaştırmasına yardımcı oluyoruz.
Success Flow Hizmetleri